Právě je úte 19. bře 2024 08:13:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 89 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 17. led 2012 21:16:51 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. led 2012 00:09:59
Příspěvky: 62
Chtěl bych se zeptat co si myslíte o tomto detektoru??? Četl jsem o něm nějaké informace a docela se mi zamlouvá. Vážně o něm uvažuji. Mohl by jste mi někdo říct objektivní názor??? Děkuji.

_________________
Nově STINGER CARD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: úte 17. led 2012 22:17:13 
To asi těžko...jezdí jich v CZ jednotky kusů, jelikož je na trhu cca 6 měsíců. Uživatelské zkušenosti jsou prakticky nulové, takže se musíš spolehnout na oficiální info od prodejce.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: úte 17. led 2012 22:27:54 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. led 2012 00:09:59
Příspěvky: 62
řidič BOB píše:
To asi těžko...jezdí jich v CZ jednotky kusů, jelikož je na trhu cca 6 měsíců. Uživatelské zkušenosti jsou prakticky nulové, takže se musíš spolehnout na oficiální info od prodejce.



Ale já bych nechtěl jen oficiální informace od prodejců, ale spíše od uživatelů.
Brácha si na vánoce zakoupil STINGER CARD, a je sním velmi spokojen. Viděl u někoho namontováno v SK když tam byl na nějaké delší služební cetsě a strašně se mu to líbilo. Tak do toho šel. Na jeho radu mě právě zaujalo to DSI které jak jsem zjistil je lepší model od STINGERU, právě kvuli nastavení různých funkcí.
Než jsem u bratra viděl ten CARD tak jsem uvažoval jsem o detektoru s názvem Protector, ale nikde jsem nenašel nějaké specifikace, funkce a fotky alespon jak to vypadá., jestli je to něčemu podobné. Někdo říká že je to hodně podobné STI a 975. Bohužel ověřit jsem si to nikde zatím nemohl a to mě trochu odradilo.
Chtěl bych si zhodnotit pro a proti, hlavně ze zkušeností uživatelů.

Poptávám to i na konkurenčním foru, a rád bych zhodnotil informace od všech.

_________________
Nově STINGER CARD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: úte 17. led 2012 22:32:22 
Offline
člen

Registrován: pát 02. bře 2007 01:00:00
Příspěvky: 305
Stingera jsem neviděl , nemám , a pravděpodobě ani mít nebudu . Cena tohoto zař. je mimo toho co jsem ochoten investovat do ochrany proti změření .To je z mého pohledu asi jeho hlavní nevýhoda .


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: úte 17. led 2012 22:34:33 
Myslím, že v předcházející odpovědi jsem Vám to napsal vcelku jasně. Uživatelské zkušenosti nejsou - a ani nemohou být, protože v ČR jezdí maximálně 20ks zařízení Stinger. To je velmi malý vzorek na to, aby se objevil na fóru. Detektory Bel se prodávají v ČR již nějakých 15-17 let, takže ještě bude chvilku trvat než na první dobrou budete mít x uživatelských zkušeností na každém fóru.
Pokud vím, tak nikdo ze zdejších uživatelů to ve vozidle nemá. x2005 to nějakou dobu testoval, tak snad Vám pomůže.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: úte 17. led 2012 22:40:12 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. led 2012 00:09:59
Příspěvky: 62
Děkuji za odpověd, pokusím se poptat u x2005 na jeho zkušenosti. Třeba pomohou v rozhodování o případné koupi nebo nasměrují na jině zařízení.

_________________
Nově STINGER CARD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: úte 17. led 2012 23:04:41 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8877
Bydliště: Zlínský kraj
dát 30 až 50 tis za zařízení se kterým nejsou žádné zkušenosti z provozu..nebo téměř žádné je dost nebezpečné.
Navím pokud budeš chtít komplet ochranu tak počítej dalších X desítek za Stinger Laser...který je taky téměř neotestovaný.
Raději bych se držel prověřených věcí....STiR+ a ALG ;)
ale pokud to chceš zkusit.....aspoň tu s tím budou nějaké videa :mrgreen:

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: úte 17. led 2012 23:08:53 
VS píše:
ale pokud to chceš zkusit.....aspoň tu s tím budou nějaké videa :mrgreen:

Určitě - to všichni uvítáme :geek:


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: úte 17. led 2012 23:12:23 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. led 2012 00:09:59
Příspěvky: 62
VS píše:
dát 30 až 50 tis za zařízení se kterým nejsou žádné zkušenosti z provozu..nebo téměř žádné je dost nebezpečné.
Navím pokud budeš chtít komplet ochranu tak počítej dalších X desítek za Stinger Laser...který je taky téměř neotestovaný.
Raději bych se držel prověřených věcí....STiR+ a ALG ;)
ale pokud to chceš zkusit.....aspoň tu s tím budou nějaké videa :mrgreen:


No o tom laseru jsem upřímě nepřemýšlel, já jsem si zatím vystačil s přenosným detektorem. A co jsem četl tak laser není k použití legální a já na tohle mám velkou smůlu. A myslíte že laserová ochrana je opravdu v dnešní době nutná??? Měl bych se na to také zaměřit nějakým způsobem?? Ale to strašně přeleze přes můj finanční limit.

_________________
Nově STINGER CARD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: úte 17. led 2012 23:16:29 
Ano, je nutná... Přes 100ks laserů u PČR + dneska kdejaká vesnice, pokud nakupuje přenosný měřič rychlosti, tak z 99,9% je to laser. Bez laserové ochrany nemá investice, v řádu desítek tisíc korun za pevnou sadu detektoru, žádný význam.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: úte 17. led 2012 23:24:59 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. led 2012 00:09:59
Příspěvky: 62
řidič BOB píše:
Ano, je nutná... Přes 100ks laserů u PČR + dneska kdejaká vesnice, pokud nakupuje přenosný měřič rychlosti, tak z 99,9% je to laser. Bez laserové ochrany nemá investice, v řádu desítek tisíc korun za pevnou sadu detektoru, žádný význam.


Dobře, radíte že je nutnost ale všude je poukazováno na to že je to v rozporu se zákonem. To těch lidí je opravdu tolik kdo to používá??? Nebo jsou to jen otrlý piráti silnic, které hned tak něco nerozhází???Nedovedu si totiž moc dobře představit jakým způsobem bych se bránil kdyby mě chtěli zabavit zařízení za několik desítek tisíc korun.

Já bych asi opravdu zústal u nějakého pasivního detektoru at to bude DSI nebo nějaký jiný. Docela jste mě nahlodali stím že toliko uživatelů ještě není a nejsou ty pravé zkušenosti. Leží mi to v hlavě.

_________________
Nově STINGER CARD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: úte 17. led 2012 23:26:00 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8877
Bydliště: Zlínský kraj
Já na Zlínsku ramer potkám 1x za měsíc ale laser tak 3x! Takže špičková laser ochrana je pro mě důležitější než detektor-do nedávná jsem taky měl jen přenosné...teď kvůli komfortu pevnou
a pokud máš nějaký finanční limit tak není špatná volba prozatím např 975+AL a až našetříš tak upgrade na Protector ;) (takhle to řeším já)

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: úte 17. led 2012 23:27:38 
Uživatelé rušiček jsou... Je to zakázané, ale to je také jízda na červenou nebo porušování nejvyšší dovolené rychlosti ;-)
Ohledně zabavování tady je zvláštní téma...myslím, že to není tak horké. Zvláště ne po novelizaci Silničního zákona, kdy za tento přestupek již nehrozí nic zásadního - aktuální postihy najdeš ZDE.
Rozhodně velký úlet je koupě pevné sady za částku >40t Kč (ať již kteréhokoliv výrobce) a ochranu proti laseru nechat na bodě 0. Ale - každý strůjcem svého štěstí jest.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: úte 17. led 2012 23:30:05 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8877
Bydliště: Zlínský kraj
Tak tak-riziko že tě chytnou a dokážou ti to je minimální-a když už-pokuta 5tis.
Při ceně tohoto zařízení je to úsměvné

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: úte 17. led 2012 23:34:14 
Offline
člen

Registrován: pát 02. bře 2007 01:00:00
Příspěvky: 305
VS píše:
Tak tak-riziko že tě chytnou a dokážou ti to je minimální-a když už-pokuta 5tis.
Při ceně tohoto zařízení je to úsměvné

Pokud z auta odnesu řj. al. je to pořád zař. které ruší ?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 89 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz