Právě je čtv 28. bře 2024 16:44:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: ALP z USA/CAN + STIR +M
PříspěvekNapsal: pát 13. úno 2015 13:22:37 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pon 09. črc 2012 13:05:29
Příspěvky: 2879
adas píše:
Antiradar Protector 950Mcz - pevná sada za 60 litru, to je 2165 euro a co dostane, montaz gratis?
Cau Adas


Dostane nejlepší zařízení na trhu o kterém si můžeš nechat jen zdát. (jistě Ti zařízení co máš říká frekvenci při poplachu (směr měření laserem a typ laseru), dále na tebe mluví česky/německy, můžeš si celé zařízení vypnout/zdeaktivovat a to hlavní ovlivnit dtb hlášení. A připojení přes aplikaci k mobilu).
Cau Janatomam

_________________
PII LiveAL4 + Genevo MAX
DOD LS370W


Naposledy upravil janatomam dne pát 13. úno 2015 13:27:18, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ALP z USA/CAN + STIR +M
PříspěvekNapsal: pát 13. úno 2015 13:45:20 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8877
Bydliště: Zlínský kraj
adas: Genevo a Protector jsou padělek? CHINA? aha... To hovoří za vše...

A proto tu na fóru skoro všichni jezdí s Protectorem a jsou maximálně spokojeni...
Je vidět že o tom absolutně nic nevíš...

Cau VS

zmoderováno. snl

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ALP z USA/CAN + STIR +M
PříspěvekNapsal: pát 13. úno 2015 15:34:31 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 4503
Adas máš pravdu, že funkčně moc velký rozdíl mezi kombinací BEL STIR+ + ALP a Protectorem 950AL není.
Rozdíl je jen v kvalitě GPS databáze a její aktualizaci. Pokud toto pro tebe není priorita, tak funkčnost ve smyslu pokrytí radaru a laseru je identické, protože to stojí na stejných komponentách.

Pokud je pro někoho priorita i GPS, tak zkrátka žádné jiné řešení než Protector, nebo Genevo takovou kvalitu nenabízí.
Protector má samozřejmě i další výhody, jako integrace do jednoho řešení a ovládání, diskrétnost, variabilita nastavení, propojení s mobilem.

Ty ostatní věci co píšeš už jsou mimo.
Jako třeba hodnocení podle toho, kde to bylo vyrobené. Detektor z kanady je OK? ALko z Chorvatska je taky OK? Ale Protector z Čech už je bastl? Zajímavé. Na základě čeho tak usuzuješ? Kvalita zpracování je OK, funguje to, nesere se to. Tak v čem je problém? Chorvati něco vyrobit umí a češi ne?
A Genevo je taky špatný, protože čína? Zajisté doma nic z číny nemáš že?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ALP z USA/CAN + STIR +M
PříspěvekNapsal: pát 13. úno 2015 15:44:02 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8877
Bydliště: Zlínský kraj
Genevo není z číny.... :-P

Cau VS :nod

zmoderováno. snl

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ALP z USA/CAN + STIR +M
PříspěvekNapsal: pát 13. úno 2015 15:52:03 
Offline
čekatel

Registrován: úte 18. bře 2014 14:25:53
Příspěvky: 185
@x-father
dekuji za pochopeni, nikde jsem nepsal ze Protector je z Ciny
jde mi o to, že Genevo je pro mne "copy by " BEL a ALP....nic tady CZECH neudelal

Cau Adas

zmoderováno. snl

_________________
Beltronics STi-R Plus M-Edition: 20.43


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ALP z USA/CAN + STIR +M
PříspěvekNapsal: pát 13. úno 2015 16:04:32 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8877
Bydliště: Zlínský kraj
jó tak výrobce Protectoru se dočetl že je možný spolu spojit STiRM+ a ALP...aha....toto mluví za vše....absolutně nevíš co je Protector

kde Genevo kopíruje Bel? O tom víš taky absolutně 0

nikdy jsi ani jeden z těch produktů neviděl a absolutně o tom nic nevíš...

Cau VS

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ALP z USA/CAN + STIR +M
PříspěvekNapsal: pát 13. úno 2015 16:19:56 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 4503
Jinak jsem nepsal, že tvrdíš o Protectoru, že je z číny.
V čem kopíruje Genevo BEL a ALP také nechápu. Rušičky a především detektory vyrábí celá řada firem. To že nějaké produkty dělají to samé ještě neznamená, že to bylo jen okopírováno.
Škoda dělá něco co je určené k přepravě po silnici a přesto se nejedná o kopie vozů Mercedes-Benz, ačkoliv to má podobný tvar a funguje to na podobném principu.

Nevím, kde si to nechávají vyrábět a chápu, že si takovou informaci budou chránit, ale pokud si našli výrobce, který je to schopný vyrobit po HW stránce a na zakázku jim to upravil a udělal fw jaký chtěli a oni to teď prodávají, tak proč ne. Mě jako uživatele zajímá funkčnost, cena, spolehlivost a zatím se na Genevo neobjevila žádná reference, že by bylo něco špatně. To kde to je vyráběné je mě jedno a na užitnou hodnotu to nemá vliv.
Například taková V1, která má světově dobré jméno, je to zaběhnutý produkt a vyrobený v samé jůesej trpěl svého času na chybu, která z něj dělala v ČR nespolehlivé řešení.


zmoderováno. snl


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ALP z USA/CAN + STIR +M
PříspěvekNapsal: pát 13. úno 2015 16:24:14 
Offline
čekatel

Registrován: úte 18. bře 2014 14:25:53
Příspěvky: 185
zmoderováno. snl

nechci tu osobní výpady. O tom, co je Protector, tu je dost informací a to, že se skládá kromě jiných i z hotových komponent Bel a ALP, tu nikdo nerozporuje

_________________
Beltronics STi-R Plus M-Edition: 20.43


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ALP z USA/CAN + STIR +M
PříspěvekNapsal: pát 13. úno 2015 17:21:28 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8877
Bydliště: Zlínský kraj
adas: Proč bych něco co funguje k mé maximální spokojenosti reklamoval? S Protectorem jezdím v různých verzích už několik let takže narozdíl od tebe přesně vím co Protector je a kde a kdo ho vyrábí.
Kupoval jsem od výhradního zastoupení v praze a s podporou prodejce/výrobce jsem maximálně spokojený...
Jen dokazuješ že o Protectoru absolutně nic nevíš, nikdo nic neskrývá...i na oficiálních stránkách Protectoru máš jasně uvedeno že radarový modul je Beltronics, laser modul je AL a centrální řídící jednotka je Protector...řídící jednotka, GPS jednotka, GPS antána, repro a ovládací tlačítko...popř smartphone a apps.
Pokud si myslíš že Protector je jen Bel STiR zapojený do CPU AL Priority tak opravdu o Protectoru nevíš absolutně nic(to víme ale všichni celou dobu)
Stále jsme se nedozvěděli jak Genevo kopíruje Beltronics(který jeho model?)

Cau VS

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ALP z USA/CAN + STIR +M
PříspěvekNapsal: pát 13. úno 2015 17:52:14 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. říj 2006 01:00:00
Příspěvky: 5050
Bydliště: Praha
Trochu jsem vás promazal a upravil ke slušnosti. Smazané posty jsou v samostatném vlákně na smetišti, kde můžete pokračovat, upravené posty jsou nenávratně pryč. Prosím všechny o držení se věcné stránky a zanechali osobních invektiv.

Ad Protector vs ostatní: Sám mám na jednom autě STiR + ALP samostatně + v mobilu funkční databázi stacionárů apod., v druhém voze Protectora v plné výbavě.

Dokud jsem jezdil jen s verzí vše samostatně, byl jsem spokojený, akorát jsem jednou proletěl stacionár, protože mi telefon zrovna zazvonil a zrušil varování. Do PII jsem ani moc nechtěl jít, přeci jen se držel myšlenky čím jednodušší tím lepší. Nicméně po osobní zkušenosti s PII aktuálně toto řešení preferuji.

1. Vyfiltrovat si databázi pro mne znamenalo opravdu dost hodin práce - i když vezmu jako základ veřejnou db na poi.cz, tak jsem jí musel věnovat dost práce, aby byla použitelná. Navíc investice do placené verze aplikace Radardroid + cca 2 hodiny práce na překlopení databáze do formátu zkousnutelné pro aplikaci + trvalé sledování internetu o nových stacionárech, které se např. v Praze množí docela rychle + opakované dotazy datovou schránkou na příslušné úřady k získání relevantních informací
2. Namontoval jsem sám různá zařízení na 6 aut, ale pokud montuji na plnou neviditelnost alá ar.net, tak mi jedno auto trvá celý víkend, což ne každý je o ochoten/schopen investovat. A to jsem ve vší skromnosti poměrně manuálně zručný, ale např. najít průchodku do kabiny u francouzkých aut je oříšek na hodiny, pokud nejsi automechanik
3. Musel jsem investovat cca desítku do vlastní laserové pistole, abych mohl montáž otestovat - kdo někdy montoval a používal laser, tak ví, že to není samosebou
4. Zajímá mě radarová frekvence (nejjednodušší odlišení FP), tedy u STiR musím mít display viditelně, což není úplně košér, stejně tak i odlišení FP u ALP, kdy v ČR poplach u mýtné brýny "Poliscan" znamená jistě FP, což u čistého ALP neodlišíš
5. Servis prodejce - nevím jak tobě, ale mě v záruce odešly už 3 čidla AL RX, 1x mi vadný reproduktor vyzkratoval STiR s nutností výměny celé sady a 1x vyplavená hlava STiR, vše vyřešeno u prodejce v rámci záruky, což se cení
6. Vzhledem k nákupu zařízení do zmiňovaných 6ti aut v průběhu několika let (navíc já sám mám v jenom autě 4 zařízení a v druhém 3...) jsem se dostal na slevu, která činí zboží v ČR zajímavější
7. Vzhledem k tomu, že se jedná u multifunkční bezpečnostní zařízení homologované k provozu na pozemních komunikacích v ČR, je možné ho koupit na ičo...

Toto jsou argumenty, které pro mě ospravedlňují vyšší cenu v ČR oproti individuálnímu dovozu. Pokud se cena v ČR někomu nelíbí, samozřejmě mu nikdo nebrání jít na vlastní pěst. Toť pro začátek za mě.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ALP z USA/CAN + STIR +M
PříspěvekNapsal: pát 13. úno 2015 18:42:33 
Offline
čekatel

Registrován: úte 18. bře 2014 14:25:53
Příspěvky: 185
@VS
jed do USA a rekni nekomu ze mas Protector, nigdo to nigdy nevidel a neslysel (smat se budou az prasknou) pak im zacni vykladat ze "su machr" ktery se opsluhuje produkty od BEL a ALP...spicka ti reknu.

".i na oficiálních stránkách Protectoru máš jasně uvedeno že radarový modul je Beltronics, laser modul je AL " o tom pisu celou dobu, jak si to muzes "pribavit" a prejmenovat na nejaky PROTECTOR.

User @JurajBenko se plat co si ma poridit, koupit, ty mu chces narvat PROTECTOR, za 60 litru a reknes mu az cte forum, chlape gde ty zijes, nebo w CZ uz vedelava kazdy 100 litru na mesic, znam to trosku jinak.

Cau Adas

zmoderováno snl

_________________
Beltronics STi-R Plus M-Edition: 20.43


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ALP z USA/CAN + STIR +M
PříspěvekNapsal: pát 13. úno 2015 19:00:13 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8877
Bydliště: Zlínský kraj
Ty stale nechápeš co to je Protector....
I v DE se prodává-Genevo Assist Plus
Cau VS

zmoderováno snl

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ALP z USA/CAN + STIR +M
PříspěvekNapsal: pát 13. úno 2015 19:11:30 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. říj 2006 01:00:00
Příspěvky: 5050
Bydliště: Praha
@ adas: protector je česká nadstavba na alp + bel či genovo, nikoli kopie belu. Pokud se něčemu podobá a inspirovalo se, tak možná Stinger DSI, ale nepoužívá display, ale mluvené slovo.
A cenu neřeš- cenu určuje trh a pokud by byl neprodejný, tak tu nebude a Juraj ať si vyberte sám


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ALP z USA/CAN + STIR +M
PříspěvekNapsal: pát 13. úno 2015 19:12:57 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. říj 2006 01:00:00
Příspěvky: 5050
Bydliště: Praha
US bych jako příklad nebral- když jsme na US fórech prezentovali perspex, taky se smáli a ťukali si na čelo


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ALP z USA/CAN + STIR +M
PříspěvekNapsal: pát 13. úno 2015 19:17:04 
Offline
čekatel

Registrován: úte 18. bře 2014 14:25:53
Příspěvky: 185
tvé příspěvky nemažu, pouze OT přesouvám a dělám to se všema, jestli sis nevšiml

znova upozorňuji na pravidla slušné diskuse a to bude důvod banu, nikoli věcná stránka - ať si každý preferuje co chce, ale slušně !!!

přesunuto sem - posting.php?mode=reply&f=18&t=2095

Snail

_________________
Beltronics STi-R Plus M-Edition: 20.43


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz