Právě je úte 19. bře 2024 11:33:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 18. črc 2011 07:42:00 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8877
Bydliště: Zlínský kraj
Pokud jsou čidla "správně" namontováné tak bych to vůbec neřešil... Do chorvatska sem jel jak s aktivní G9 tak detektorem(jen sem ho umístil pod hlav. opěrku na zadní sedačce-detekce ok) a nebyl s ničím jediný problém...a dokonce sem potkal i 1laser... Nebál bych se toho...

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 18. črc 2011 09:14:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 39
Koukám, že jsi profík z rodiště nejlepších radarů, které potkávám na autech i v Belgii... ale tady jde o lasery a jejich rušení. V Pardubicích četníci už podle chybové zprávy jejich fotopušky poznají rušičku a proto jen varuji před samozvanými machry v cizině.
Já si 2x užil v Německu, kde mě antiradar objevili a i když jsem jim tvrdil, že to na ty jejich směšné krabice vůbec nefunguje, dělali hodně dusno. Dokonce mě chtěli prohlížet navigaci TomTom, jestli tam náhodou nemám databázi radarů, to už mě připadalo hodně absurdní. Prý takovou navigaci nesmím ani vlastnit :-)))

_________________
BMW 530D Touring
BEL 945CZ, HTC Kaiser TomTom, ...
Stav bodového konta: 11: 5 aktivní četníci v Hradci Královém, 5 MÚ Kolín a 1 aktivní Cizinecká Znojmo. I když teď už snad o 4 méně :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 18. črc 2011 09:23:00 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8877
Bydliště: Zlínský kraj
Profíci jsou tu jiní...já to mám jen jako koníčka ;)
V Pardubicích neumí poznat podle chybové hlášky nic....a taky to byla blbost uživatelů když to neumí používat tak jak se má-pak není jediný důvod někoho zastavovat a kontrolovat.
Já bych se toho prostě nebál,nic nesundával a v klidu jel...pokud chce jed podle pravidel tak ji ani nemusí mít zaplou...a pokud je to dobře namontováné tak to nikdo neuvidí...

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 18. črc 2011 13:18:00 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 4503
Jo jel bych s vypnutou. Ja sem hrdina jenom u nas ;)

No cisla sou v mrizce narazniku dole cca 2cm utopeny, takze clovek, kterej to zna a vi po cem koukat je najde.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 18. črc 2011 21:58:00 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. říj 2006 01:00:00
Příspěvky: 5050
Bydliště: Praha
Jezdím po evropě se vším zařízením ve poloze ON a žádný problém jsem nikdy nezaznamenal


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 30. črc 2011 19:16:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: pát 12. lis 2010 01:00:00
Příspěvky: 816
Bydliště: Praha
[quote="Antiradary BEL"]
landys píše:
V Pardubicích nepoznají nic, akorát si jednu chybovou hlášku, kterých má laserová "puška" několik desítek, úplně nesprávně ztotožnili s rušičkou, kterou je nějaký debil dráždil tak dlouze, až jej zastavili a něco v autě našli.
.


nebyl to debil, ta paní v tom touaregu byla manželka mého kamaráda, kterého někam odvezla a pak s tim jela zpátky a neuměla s tim. A navíc tam měla blindra M20. Ale jinak s tebou souhlasim, že základ je vypínat a zbytečně nedráždit!

_________________
ALP 4
GENEVO PRO 45st


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 30. črc 2011 20:53:00 
landys píše:
Já si 2x užil v Německu, kde mě antiradar objevili a i když jsem jim tvrdil, že to na ty jejich směšné krabice vůbec nefunguje, dělali hodně dusno. Dokonce mě chtěli prohlížet navigaci TomTom, jestli tam náhodou nemám databázi radarů, to už mě připadalo hodně absurdní. Prý takovou navigaci nesmím ani vlastnit :-)))

Proč mám pocit, že místo vlastní zkušenosti se snažíš být jenom zajímavý a papouškuješ nějaký otištěný blábol z (lž)iDnes :roll:


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 30. črc 2011 22:23:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 39
Neznám tvé pocity, ale je třeba tvým pocitům pomoct třeba naskenovaným protokolem?

_________________
BMW 530D Touring
BEL 945CZ, HTC Kaiser TomTom, ...
Stav bodového konta: 11: 5 aktivní četníci v Hradci Královém, 5 MÚ Kolín a 1 aktivní Cizinecká Znojmo. I když teď už snad o 4 méně :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 30. črc 2011 22:26:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: pát 12. lis 2010 01:00:00
Příspěvky: 816
Bydliště: Praha
landys píše:
Neznám tvé pocity, ale je třeba tvým pocitům pomoct třeba naskenovaným protokolem?


já jsem pro naskenovaný protokol :idea:

_________________
ALP 4
GENEVO PRO 45st


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 30. črc 2011 23:44:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 39
normicek píše:
já jsem pro naskenovaný protokol :idea:

No jo no, tak tady je rychlá fotka (teď v noci se mi nechce instalovat skenr):

Je tam, že jsem 29.10.2007 v 18 hodin na hranicích v Petrovicích jako řidič Škoda Octavia měl u sebe antiradar a byla mi vystavena pokuta 100EUR a tohle je zpětné vyúčtování pokuty. Jestli tě to skutečně zajímá, pošlu ti to zítra naskenovaný pořádně, teď už jdu spát.
Že tě to skoro po 4 letech tak zajímá, to jsi se nemohl zeptat tehdy, když jsme to tu psali aktuálně? Je sobota v noci, to jdeš jen nachmelený z hospůdky a jen tak jsi sem bafnul nesmysl?

_________________
BMW 530D Touring
BEL 945CZ, HTC Kaiser TomTom, ...
Stav bodového konta: 11: 5 aktivní četníci v Hradci Královém, 5 MÚ Kolín a 1 aktivní Cizinecká Znojmo. I když teď už snad o 4 méně :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 31. črc 2011 08:41:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: pát 12. lis 2010 01:00:00
Příspěvky: 816
Bydliště: Praha
pěknej protokol, jó celníci v Petrovicích jsou přísný, jednou jsem za Drážďanama vyprostředníčkoval jednoho skopčáka a v petrovicích na mě čekali s dalekohledem a pak mě tam asi 2 hodiny podrobovali výslechu s tim že mi popřáli šťastnou cestu.

_________________
ALP 4
GENEVO PRO 45st


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 31. črc 2011 14:38:00 
Antiradary BEL píše:
... každý prodejce si založí vlastní fórum...

Já ale nejsem žádný prodejce :roll:
A mám ještě jeden návrh - zrušíme název fórum a budou tady jenom ty správné, pečlivě vybrané a schválené názory! Taková malá EU.
BTW: dlouholetý člen fóra, který za tu dlouholetost napíše 37 postů? Nenechte se vysmát - ten, kdyby tady nebyl, tak si toho ani nikdo nevšimne.


Naposledy upravil řidič BOB dne ned 31. črc 2011 15:31:00, celkově upraveno 1

Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 31. črc 2011 15:06:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 39
Já navrhuji slušné chování. Buď nás někdo bude moderovat, mazat naše nesmysly a zamykat stará témata proti obdobným útokům, nebo se budeme prostě slušně chovat. Toto vlákno o zabavování detektorů na hranicích mělo docela slušnou úroveň, dokud jsi to tu nezačal tapetovat. Otevření tématu po 4 letech je jinde trestné. od toho jsou nová témata, navíc když je téma odlišné od jiného. I to se dá ještě zvládnout, pindy už ale fakt vadí.
Kdyby to šlo, bylo by fajn odmazat pár příspěvků a téma uzamknout.
Ostatní dohady už prosím ne do tohoto vlákna, ale do diskuze o blbostech, pane kolego sorry, ale sem to fakt nepatří, už DOST!

_________________
BMW 530D Touring
BEL 945CZ, HTC Kaiser TomTom, ...
Stav bodového konta: 11: 5 aktivní četníci v Hradci Královém, 5 MÚ Kolín a 1 aktivní Cizinecká Znojmo. I když teď už snad o 4 méně :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 31. črc 2011 15:29:00 
landys píše:
Toto vlákno o zabavování detektorů na hranicích mělo docela slušnou úroveň, dokud jsi to tu nezačal tapetovat!

Napsání jednoho příspěvku, ve kterým jsem vyřknul podezření na bláboly, považuješ za tapetování?? To snad ani nemá cenu dalšího komentáře. Stejně tak volání po trestnosti, cenzuře, mazání, atd. Jdu se asi vyblejt!
Já bych za trestné spíš považoval odpovědi typu: Otázka: "Chtěl bych se zeptat, zda mohu v A legálně užít antiradar." A odpověď: "V A měří pod mostem a na okreskách." Čili ve zkratce: vím o tom kulový, ale jsem děsně chytrý. :|x :|x :|x


Naposledy upravil řidič BOB dne ned 31. črc 2011 15:41:00, celkově upraveno 1

Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 31. črc 2011 15:38:00 
x-father píše:
Dotaz je spis na legalnost AL. Premyslim, ze radsi sundam cidla.

V A, HR, SLO jsou pasivní i aktivní antiradary zakázané. Dokonce i jejich pasivní přítomnost ve vozidle. Tzn. viditelné detektory, kabely a další příslušenství bych schoval.
Parkovací čidla bych nechal v poho tam, kde jsou. Samozřejmě, že na hranicích HR-SLO bych všechna zařízení vypnul, aby nedošlo k FP v tu nejméně vhodnou dobu :-)
Jinak v případě měření - dobrzdit a vypnout ;-)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz