Právě je úte 19. bře 2024 09:14:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 31. črc 2011 17:02:00 
Offline
nováček

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 39
Eversober píše:
Napsání jednoho příspěvku, ve kterým jsem vyřknul podezření na bláboly, považuješ za tapetování?? To snad ani nemá cenu dalšího komentáře. Stejně tak volání po trestnosti, cenzuře, mazání, atd. Jdu se asi vyblejt!
Já bych za trestné spíš považoval odpovědi typu: Otázka: "Chtěl bych se zeptat, zda mohu v A legálně užít antiradar." A odpověď: "V A měří pod mostem a na okreskách." Čili ve zkratce: vím o tom kulový, ale jsem děsně chytrý. :|x :|x :|x

Opakuji, že toto téma je o ZABAVENÍ ANTIRADARU NA HRANICÍCH!
Pokud se chceš zeptat jak to chodí cestou do Slovinska, zeptej se v jiném threadu, rád ti odpovím. Trasu Jihlava-Znojmo-Vídeň-Štýrský Hradec-Šentilj-Maribor-Ljubljana-Koper jezdím až 2x týdně 4 roky. Do Chorvatska pokračuji tak 4x do roka. Přesně ti rád řeknu kde a jak měří, ale opakuju, že ne v tomto vlákně.
To, že mi opět nevěříš je ale opět JEN TVŮJ PROBLÉM a že to tu budeš do zblbnutí opakovat tedy tapetování je. Kvůli tvému chování považuji zamykání těchto témat moderátory za rozumné. I to patří do jiného vlákna, až se vyzvracíš, založ si někde "Kavárnu s bláboly o tom komu věřím" a pozvi mě, rád se stavím, ale tady už se prosím neprojevuj, fakt to není k tématu.
Edit: 2 Eversober:
No nazdar, teď mě taky trochu napadlo podívat se čím jsi tu přínosný a ty se takto strefuješ do všech. No to bychom tu debatu asi neukončili nikdy. Všimnul jsem si, že i zde je tu část diskuze s názvem SMETIŠTĚ, takže ti opět doporučuji přestěhování.
Své reakce v tomto vlákně jsem si znovu prohlédl a neřekl bych, že nejsou k věci, jen jsem se nechal svést k diskuzi mimo mísu s jedním dementem, za což se ostatním případným čtenářům moc omlouvám, v jiných fórech na to obdobně nereagují.

_________________
BMW 530D Touring
BEL 945CZ, HTC Kaiser TomTom, ...
Stav bodového konta: 11: 5 aktivní četníci v Hradci Královém, 5 MÚ Kolín a 1 aktivní Cizinecká Znojmo. I když teď už snad o 4 méně :)


Naposledy upravil landys dne ned 31. črc 2011 19:11:00, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 31. črc 2011 18:29:00 
landys píše:
Opakuji, že toto téma je o ZABAVENÍ ANTIRADARU NA HRANICÍCH!
Pokud se chceš zeptat jak to chodí cestou do Slovinska, zeptej se v jiném threadu, rád ti odpovím.

Pokud sis nevšimnul, tak to byla tak trochu reakce na Tvou odpověď na dozaz od x-fathera z první stránky, který se tématu týkal. Možná tu trasu jezdíš i každý den, ale chápání čteného textu Ti evidentně dělá velké problémy. Takže doporučuji pozorně přečíst, na co se on ptal a cos mu Ty odpověděl. Pak se vrať sem a pověz mi ještě něco o tapetování a tak. Rád se nechám poučit.
Jo a nezapomeň oznámit adminům mé nevhodné chování! :D


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 31. črc 2011 18:33:00 
landys píše:
Pokud se chceš zeptat jak to chodí cestou do Slovinska, zeptej se v jiném threadu, rád ti odpovím.

Zajímavé, že na stránce č.1 s tím problém nemáš... Co Ty budeš za dílo? :roll: :roll: :roll:

Citace:
Rakousko je relativně v klidu, po trase asi 6 pevných radarů, jedeš z 99% po dálnici a pokud nepojedeš vyloženě jako dobytek, nic ti nehrozí. V tunelu ve Vídni a na Zöbernu jsou úseková měření, ale Rakušani to nejspíš ani nevyhodnocují, ale radši ty 2 krátké úseky zpomalím, zejména když na to upozorňují na začátku i na konci cedulemi. Radary na autech nemají, na 2 místech občas pod kopcem stojí s laserem. Podle platných zákonů ti mohou teoreticky dát pokutu za vysokou rychlost i bez radaru, tedy na základě odhadu...

Slovinci mají po trase (podle toho kudy chceš jet) pár pevných radarů, na které vždy upozorňují cedulí. Vesměs pod kopcem nebo před či v tunelu. Větší problém je tam s dálniční známkou, je relativně drahá a dálnice každoročně přibývají a je čímdál větší kumšt je objet. Na platidlech tedy hlídají dálniční známky. Mimo dálnici občas postávají s lasery, jinak četníci tam vesměs mají Škodovky, ale i další auta. Na dálnici téměř neotravují.

Chorvati zlobí s laserovými fotopuškami vesměs v obcích, na dálnicích minimálně. Nevím jak letos, ale většinou jsou tam dálnice přicpané, tak velká rychlost nehrozí.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz