Právě je čtv 28. bře 2024 12:47:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 26. úno 2014 16:46:50 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. pro 2013 15:34:46
Příspěvky: 33
Take me tesi, kdyz nekoho zmeri. Jinak sledovani... Jak se to vezme... Kdyz si vezmu kolik lidi ma android a ani si neuvedomuji, ze google si dela statistiky pohybu osob a tak, takze tohle je mi celkem jedno (resp. neni mi to jedno, ale sam s tim nic nezmuzu) dela je pouze na zaklade uzivani systemu, nikoliv na zaklade nejake aplikace... Bohuzel


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 26. úno 2014 17:37:38 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 4503
Josef píše:
Pro iOS je aplikace iHUD nebo aHUD Cams s detekcí úsekovek a kamer a pak je celkem zajímavá aplikace ADriving, použitelná i jako videokamera nebo automatický screenshoting, varování vzdálenosti aut, pruhů atd. starší verze na YOUTUBE nebo TADY


Po přečtení jsem si ráno na hajzlíku během vykonávání potřeby nainstaloval iOnRoad. Po zkušební prvním spuštění se to aktivně chytlo na podlaze dlaždiček a považovalo je to za jízdní pruhy a ihned mě to varovalo, že vyjíždím z pruhu, což mě celkem pobavilo a aspoň na chvilku odvedlo od chmurných myšlenek, proč jsem si sakra večer to jehněčí Vindaloo poručil pálivé...

Zkušební jízda v autě ovšem dopadla zcela opačně a nechalo mě to vesele přejíždět z pruhů do pruhů bez varování.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 26. úno 2014 20:31:18 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: stř 08. úno 2012 14:48:47
Příspěvky: 3036
Bydliště: Brno, Brusel, Bratislava
x-father píše:
a aspoň na chvilku odvedlo od chmurných myšlenek, proč jsem si sakra večer to jehněčí Vindaloo poručil pálivé...

:yes

_________________
Dunning-Kruger efekt je zlo...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 26. úno 2014 23:07:15 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pon 09. črc 2012 13:05:29
Příspěvky: 2879
xtata je prostě jenom jeden. :).

_________________
PII LiveAL4 + Genevo MAX
DOD LS370W


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 27. úno 2014 12:36:54 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 4503
No chybělo málo a už jsem nemusel být ani jeden :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 27. bře 2014 19:28:05 
Offline
člen

Registrován: pon 26. lis 2012 14:55:26
Příspěvky: 405
Waze používám jako doplněk výbavy. Občas to mile překvapí a varuje to například před kolonou.

Nejvíc mi ale vadí to stupidní omezení na pouhých 40 hlášení - i když jsem si nastavil okruh na minimum, tak se tam prostě v Praze 40 objeví hned a ani o jedno navíc to už nezobrazí. Zejména tam je doprava, nikoliv radary.

Já osobně doporučuji aplikaci x2005 Má to nejspíš omezený počet uživatelů, ale funguje krásně. Podmínkou pro správný chod aplikace je udat nejčastější trasy, po kterých se pohybujete. Pak samozřejmě používat mobilní telefon - jedno jaký systém. Tento pán dokáže poslat i SMSku, kterou umí každý mobil :chuckle

Také je dobrá taková vychytávka - přepis CBinfo zde: http://radary.mbar.cz/

A nebo mapka s hlídkama zde http://m.egaraz.cz/radary/list


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 27. bře 2014 22:48:03 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 4503
A není to nestabilní? Prý se to každý pátek večer restartuje a pak celou sobotu funguje na hovno :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 28. bře 2014 09:36:38 
Offline
člen

Registrován: pon 26. lis 2012 14:55:26
Příspěvky: 405
x-father píše:
A není to nestabilní? Prý se to každý pátek večer restartuje a pak celou sobotu funguje na hovno :D


Tak samozřejmě každý víkend je plánovaná údržba systému, ale o víkendu se stejně už moc neměří :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 03. kvě 2014 01:17:35 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 26. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 1024
Na hlídání pruhů mám AFIL, kterej jako bonus umí zejména za mokra i FP na parkovacích detektorech. Na LIDARech netestováno, blbej vyzařovací úhel ... :-(

PS: Na tom wc bacha, jak vyjedeš z určeného "pruhu" tak by to mohlo skončit taky "pruhem", jen v zákazu stání. Nevím jak přísná je příslušnice u pračky, ale aby se někdo náhodou nevybodoval ..... :moon

_________________
P950E - dostatečná ochrana pro takovéto domácí ježdění


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 25. úno 2019 18:41:17 
Offline
čtenář

Registrován: pon 27. srp 2018 10:25:25
Příspěvky: 5
Jsem zrovna nedávno dozvěděl, že pokud potřebujete android auto v autě :D Tak si nemusíte pořizovat nové autorádio :D Můžete si pořídit rozšíření androidu do stávajícího autorádia.

EDIT: první příspěvek s odkazem na konkrétní eshop je vždy podezřelý z nežádoucí reklamy - zvlášť, když stejný web propaguješ i na jiném fóru. Odstraněn odkaz, upraveno. Snl
(PS: počet příspěvků zobrazovaný u profilu se počítá včetně editace stejného příspěvku, a to i mnou


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 26. úno 2019 00:25:36 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 4503
U koncernu to bylo taky.

HW v aute je, ale zaplatis aktivacni kod, abys mohl pouzivat.

Aktivacni kody se sice daj koupit i na ebay atd., ale musi se to aktivovat online vuci jejich serverum s original diag, jinak nemas sanci.

Navic na pohled identicka radia se uvnitr lisi v HW, takze jsou tam pak nelogicke souvislosti, jako treba, ze pokud mas couvaci kameru, tak se to doaktivovat da, ale jinak ne.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz